Sosyal Medva Dergisi Çıkıyor!

Özgeçmişimi okuyan arkadaşların büyük bir çoğunluğu “Sosyal Medva” ajansımı kapattığımdan haberdar ama tekrardan daha farklı ve güçlü bir şekilde aktifleştirdiğimden haberdar değil.

Biraz anlatalım.

Öncelikle www.sosyalmedva.com adresi tüm her şeyin barındığı adres ve “Lunaticim” ismi gibi tüm sosyal mecralarda kullanıcı adı “SosyalMedva” dolayısı ile ulaşmak çok basit.

2013 ile 2015 Mayıs/Haziran aylarına kadar Diyarbakır’daki tüm marka mekanları bünyesinde toplamayı başarmış ve hepsine sosyal medya danışmanlık hizmeti vermiş olan bir ajans.

Tabi o mekanların büyük bir çoğunluğu artık yok, malum olaylar…

Bu süre zarfında bizde çalışmaları durdurmuş, önümüzün açılmasını beklemiştik.

Ve o süre geldi çattı, tekrardan neler olur neler biter bilinmez ama Diyarbakır’ın en sosyal, en eğlenceli ve en samimi ekibi olan sıfatımızı tekrar canlandırmak istedik.

Bu sefer bir farkla!

Diyarbakır için yeni bir dergi çıkıyor ve bu derginin en önemli farkı “Kurumsallığın Eğlenceli Yüzü” olan sloganından da anlaşılacağı üzere, Diyarbakır insanlarına apayrı şeyleri çok farklı yollarla anlatmayı ve öğretmeyi hedefliyor.

Geçmiş dönemlerde Facebook, Twitter, Instagram ve Swarm mecraları üzerinde çalışıyorduk. Yeni dönem de ağımıza; Periscope, Snapchat, Youtube, Whatsapp mecralarıda dahil olacak.

Bir çok arkadaş “Dergi okuyan mı kaldı?” diye düşünebilir. Ama fark etti iseniz bu dergi bir hayli dijital bir dergi 🙂 Evet basımı da yapılacak ve şehir içinde belirli noktalara dağıtılacak ama satılan bir dergi olmayacak.

Yakında Eskişehir’de de olmayı hedefliyoruz 🙂 Bu habere sevinen izleyicilerim olacağını düşünüyorum…

http://www.sosyalmedva.com/blog adresinden ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takipte kalmanız ve size bir şeyler katabilmemiz dileği ile.

 

7 Responses to “Sosyal Medva Dergisi Çıkıyor!

 • Basarılı olmayı hak eden bir insan oldugunu dusunuyorum. “Her konuda” ve hala kenarda kosede dergi okuyan birkac insan vardır benim gibi

 • Hayirli ugurlu olsun diyelim oncelikle yine maceralara yine hayallerinin pesinde kosmaya baslicaksin ben 1000 lirayla is kurdum ama ole hemen cope atmadim sadece biraz soteye yattim simdi yeniden ayaga kalktim der gibisin iyi yaptin herkese ulasmali herkese anlatmali kafandaki firtinalari belki bu adimin ki tek temennim daha buyuk adimlara vesile olsun. Sansin bahtin ve guzellikler hep seninle olsun Apo abi

 • (almira0) Gamze
  6 sene ago

  Öncelikle tebrik ediyorum ve hayırlı olsun diyorum. Umarım ileriye dönük adımlarında senin için güzel ve yeni adımlara vesile olur.

 • Betwodi/pipican torres
  6 sene ago

  Tekrar faaliyete geçmene sevindim dergiyi çok merak ediyorum eastanbuldan faydamız olursa destek olmak isterim karalama çizme vs.. Takipteyim yakında yayını esir alacağım ={

 • Sana, çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve hitab ettiğin bütün kitleye hayırlı olması dileğiyle, BAŞARILAR.

 • Güzel yüreğinin her zaman her işinde yolunu açacağından emin olabilirsin.Ömrün ve işlerinde bereket diliyorum.

 • EsmerGuluslu # Dilan
  6 sene ago

  Hayirli olsundan önce, teşekkür ederim apocum.. 🙂 insanlari egitip farkindalik yarattigin icin.. 🙂

Leave a Reply Text

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: