Periscope Yayınlarıma Konuk Aday

Konuk Aday Tanıtım Yazısı v1.0

Merhaba sevgili yayın konuk adayım 🙂

Muhtemelen bu yazıyı size göndermiş isem, bir Blogger’sınız ve en az bir yazınızı okumuşumdur.

Periscope platformunda her gece 22:30’dan sonra yayın yapıyor ve “Taze Kan” diye betimlediğim yeni insanlarla yayınlarımı şekillendiriyorum.

Spontane oluşan bu yayınlarımın iki temel unsuru var.

Mizah ve Farkındalık 🙂

Bu sebeple kelimelere değil, niyetlere odaklandığımız yayınlarımda olabildiğince eğleniyor ve günün stresini kalabalık bir şekilde üzerimizden atıyoruz. Malum stres ağır, herkesin aynı anda el atması gerekiyor 🙂

Özgeçmişim size hakkımda belli başlı fikirler verecektir.

Yayınlarımızı Türkiye’nin nerede ise her ilinden arkadaşlar izler. Her dilden, her milletten de izleyici vardır. Farklı milletlerin milliyetçi arkadaşları bu yayında ortak bir payda da buluşuyor:)

Farkında olan bilir ki, hepimiz; Anne, baba, kardeş, abi, abla, eş, dostuzdur birileri için!

Yayınlarımı izleyen yaklaşık daimi 150 kişilik bir kitle olmaktadır. Bunun dışında ara ara izleyenler, ayda bir izleyenler diye kategorilenmektedir 🙂  Kısacası izleyen kişilerin %80’i daimi izleyicidir.

Bir yayın süresince ortalama 3000 kişi yayınımla “Etkileşime Geçer!”

Yayınıma Skype uygulaması üzerinden canlı ve sadece sesli olarak katılyorsunuz. Bu sebeple yayına katıldığınız kıyafetleriniz ile ilgilenmiyoruz 🙂

Zaten gece yarısı “Şu an üstünde ne var?” diye sormamıza gerek yok :))

Skype üyeliğiniz yok ise bir tane almanız da fayda var 🙂 Bugün değil ise yarın lazım olabilir. Eğer Skype hesabınız yok ise teklifimi bu sebeple ya da başka bir sebeple reddedin lütfen 🙂

Eğer dünyayı kurtarıyorsanız kesinlikle teklifimi görmezden gelin, zira yaptığımız eylem dünyayı kurtarma eylemine kıyasla çok boş gelecektir. Ve teklifimi reddetmek için bile zaman harcamamalısınız. Hatta dünyayı kurtaramazsanız belki bana ayırdığınız zamanı sebep gösterirsiniz diye kahrolabilirim.

Teklifime “Eveeeeet” demiyorsanız yaşama enerjinizi kaybetmiş olma ihtimaliniz yüksek diye yine reddetmenizi isterim ama belki biz size enerji veririz.

Enerjiniz yok ise niye bloggersınız ve sizi seçmişim orası da benim kabahatim oluyor. İzleyicilerimden özür diliyorum 🙂

Sizi daha fazla ürkütmeden,yukarıda da söylediğim gibi “cümlelere değil de niyetlere odaklanmayı” başardı iseniz lütfen beni reddetmeyin 🙂 Çünkü yayınlarım üzerinden birbirimizin hayatlarına ufacık bir dokunuş yapmamız gerektiğine inanıyorum.

Ve sizden “Evet!” cevabını bekliyorum…